692-077-620 foto@pkfoto.com.pl

PK FOTO

O mnie

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”
Don McCullin

(Są chwile ulotne – złap je) „carpe diem – korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil; dosłownie: chwytaj dzień” – więc weź aparat w dłoń i uchwyć tę chwilę może się więcej nie powtórzyć.

Takimi mottami się kieruję robiąc zdjęcia. Są dni piękne i ważne. Są smutne i doniosłe. Ważne jest by móc je wspominać. To momenty z życia uchwycone w ułamku sekundy. Momenty wzruszeń radości i zabawy. Zdjęcie pozwalają przeżyć wszystko na nowo. Pozwólcie bym to ja, miał zaszczyt wykonać dla Was tę pamiątkę i uczestniczyć w tych najważniejszych chwilach.

Fotografia to moja pasja i hobby. Odkąd pamiętam aparat fotograficzny zawsze mi towarzyszył. Zacząłem swoją przygodę od z fotografią od aparatu zenit. Wspaniały sprzęt który otworzył mi drzwi do magicznego świata fotografii. Następnie był aparat Minolta, Pentax. Teraz wykonuję zdjęcia profesjonalnym sprzętem pełnoklatkowym aparatem NIKON D750, który daje wiele możliwości. Oprócz ciągłego samokształcenia, ukończyłem kursy fotograficzne, które poszerzyły moją wiedzę. Zdaję sobie sprawę, że fotografa ślubnego, którego Państwo szukają nie da się poznać poprzez stronę internetową, nawet przez zakładkę „O mnie”. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest wspólne spotkanie i swobodna, miła rozmowa.

 Posiadam uprawnienia do rejestracji uroczystości kościelnych
wydanych przez Kurie Metropolitalną we Wrocławiu

PK FOTO

Niektóre opinie klientów

Gdyby ktoś się nas zapytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Jest nim Piotr – profesjonalny fotograf z pasją. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Zmienia stresowe sytuacje w niepowtarzalne chwile.Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „mistrzostwo!”. Dodamy jeszcze tylko, że cała współpraca przebiega w przemiłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Dziękujemy za profesjonalne ujęcie tak wyjątkowego momentu w naszym życiu. Z podziękowaniami Ilona i Grzegorz.

Ilona i Grzegorz Derbot

Panie Piotrze w końcu po długim czasie udało mi się napisać pare słów odnośnie naszej współpracy.
Jakieś 3 miesiące temu był nasz najpiękniejszy dzień w życiu.? Dziękujemy za bardzo miłą współprace
oraz upamiętnienie naszego ślubu. Zdjęcie są przepiękne i zostaną pamiątka do końca życia.

P.S. Z pewnością Twoją osobę będziemy rekomendować wśród wszystkich, którzy poszukują dobrego fotografa!

Żaneta i Michał

„Trzy miesiące temu był nasz wyjątkowy i zwariowany ślub, i jak każda para młoda mieliśmy problem z wybraniem odpowiedniego fotografa, który ma ciekawe pomysły na sesje, a zarazem potrafi uchwycić emocje, które każdego przepełniały tego dnia.Pan Piotr jest nie tylko bardzo zdolnym fotografem, ale i człowiekiem. Od razu zmieszał się z gośćmi,  dzięki temu nie byli skrępowani, za to bardzo zadowoleni.Polecam Piotra każdemu kto chce fotografa, który zrobi piękne żywe zdjęcia.”

Justyna i Marcin

Napisz do mnie !

Wyrażam zgodę

foto@pkfoto.com.pl

 

692-077-620

 

Ul. Konna 5A/1 52-200 Wrocław, DolnyŚląsk (Polska)